Yeni Sezon Kıyafetler; Gezerken Tarzını Yansıt!

Koton yeni sezon kıyafetler ile yine göz doldurmaya devam etmektedir. Özellikle kadın kıyafetlerinde genel konseptin rahatlık olduğunu da belirtmek gerekir. Rahat giysiler Koton markasının bu sezonki ana planı olmuştur ve özellikle pandemi nedeniyle birçok insanın evde olduğu bu dönemde yeni sezon kıyafetlerin bu kadar rahat olması şaşırtıcı değildir.

Respect Life | Yaşama Saygı – Belden Bağlamalı Wrap Tişört – Pembe 

Modal ağırlıklı polyester kumaştan yapılmış bir üründür. Pembenin tonu oldukça sadece ve zarif bir tondur. Şık olmasının yanında aynı zamanda farklı bir tasarıma da sahiptir. Belden bağlamalı Wrap model dediğimiz zarif bir tasarımdır ve spor bir kombin ile birleştirilmiştir ancak isterseniz bu üstü tek başına alabilir ve şık bir etekle de kombine edebilirsiniz. Respect Life Yaşama Saygı belden bağlamalı wrap tişört pembe seçeneği ile oldukça şık bir renktir ve pantolonu ile de uyumludur. İkisi de aynı tondur ve görüntü itibariyle hem spor hem de zariftir. Aynı zamanda birden fazla kombin yapabilirsiniz.

Respect Life | Yaşama Saygı – Geniş Paça Eşofman Altı – Mavi

Respect Life Yaşama Saygı geniş paça eşofman altı mavi rengi ile oldukça spor bir görüntüye sahiptir. Ancak öyle bir eşofman altıdır ki sadece spor yaparken değil bunun dışında da giyebileceğiniz bir konsepte sahiptir. Gün içerisinde dışarı çıkarken de giyebileceğiniz zarif ve vücudu salaş bırakan bir görüntüsü vardır. Mavi rengi ise bu şıklığı arttırmaktadır ancak göz alıcı bir renk olmasına karşın patlak bir renk değildir. Her renk üst ile giyilebilir ve her şekilde şık bir görüntüye sahip olacaktır.

Deri Ceket Uzun Cepli – Siyah

%73 Polyester, %24 Poliüretan ve %3 Elastan kumaştan oluşan deri ceket uzun cepli siyah ceket pek çok insanın ilk satın aldığı Koton ürünlerinden biridir. Özellikle yeni sezonda oldukça ilgi görmektedir. Yeni sezon çıktığından beri pek çok insan salaş deri ceketi almıştır. Bu kadar ilgi çekici olmasının temel sebebi tam olarak mevsimlik olmasıdır. Aynı zamanda siyah olması sayesinde her giysinin üzerine giyilebilir ve her zaman şık bir görüntü verir. Spor kombinler yapılabileceği gibi daha şık bir biçimde de kombine edebilirsiniz.

Yırtmaçlı Pantolon Kısa – Siyah

Tamamen viskoz kumaştan yapılan yırtmaçlı pantolon kısa siyah olması nedeniyle de ekstra tercih edilmektedir. Yırtmacı azdır ve daha şık bir görüntü oluşturur. Özellikle kısa kapri boyunca diyebileceğimiz pantolonlar son yıllarda oldukça popülerdir. Ancak viskoz gibi daha ince ve yapışan kumaşlar görüntü itibariyle sizi daha fit gösterecektir ve daha şık bir görüntüye sahip olacak olmanız mümkündür.

Bebe Yaka Gömlek Fırfırlı Uzun Kollu Pamuklu – Ekru

Özellikle eski model görüntüsü olan ve vintage izlenimi vere oldukça kaliteli kumaşa sahip bir gömlektir. Bebe yaka gömlek fırfırlı uzun kollu ekru rengine sahiptir yani tam olarak beyaz değildir ve bu vintage etkisini arttırmaktadır. Özellikle şık, abartısız ve zarif altlar ile kombine edebileceğiniz kaliteli bir üründür.

Daha fazla Koton yeni sezon kıyafetler seçeneğine ulaşmak için https://www.koton.com/tr/ adresine tıklamanız yeterlidir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2021 Yeni Gezi · · yenigezi