Desa En İyi 8 Erkek Ceketi; Kışın Gezileriniz Sizi Sıcak Tutsun!

Deri montta şıklık ve kalitenin bir arada olduğu Desa’da erkek deri ceketler birbirinden şık yepyeni modelleriyle sizleri bekliyor. Kahverengi, siyah, lacivert gibi birçok rengin ve modelin bir arada bulunduğu Desa’da ister spor ister klasik birçok modeli bir arada bulabilirsiniz.

Miguel Erkek Deri Ceket

Miguel erkek deri ceket spor model ile oldukça hoş bir modeldir. Ürün koyun derisinden üretilmiştir. İçinde kullanılan astar özel çalışma ürünüdür. Spor bir model olmasının yanı sıra eskitme görünüm sağlayan işlem uygulanmıştır. Hakim yaka ve bilek kısmından kollara doğru fermuar detayı vardır. Hem üstte göğüs bölgesinde hem de altta metal fermuarlar bulunur. Ayrıca ürünün dirsek kısımlarına uygulanan esneme ribana detayı ile aşınma probleminden dirsek kısımları etkilenmez. Belin arka kısımlarına uygulanan dikişler dekoratif amaçlıdır ve cekete oldukça hoş bir görünüm kazandırmıştır.

Jak Erkek Deri Ceket

Jak erkek deri ceket kızıl kahve rengi ile oldukça sade ve şık bir görünüm katar. Önden fermuarlıdır ve aynı zamanda yan kısımlarında metal fermuarlı iki adet cep bulunur. Ayrıca kollarında da bilek kısımlarında metal fermuar bulunur. Hakim yaka olarak tasarlanmış olması hoş bir görünüm sağlamıştır. İçinde kullanılan astarın işçiliği birinci sınıf kalitedir. Ürünün kol ve ense kısmında işlenmiş özel tasarım kapitoneler ürüne ayrı bir hava katmıştır. Ürün tamamen koyun derisinden üretilmiştir.

Elgio Çift Taraflı Deri Mont

Elgio çift taraflı deri mont yüzde yüz koyun derisinden üretilmiş, parlak deri olarak oldukça şık bir üründür. Ürünün en iyi özelliği çift taraflı olarak kullanılabilmesidir. Ürünün deri kısmının içinde kalan bölüm su itici kumaştan üretilmiştir. Ürünün bir tarafı deri mont iken diğer tarafı ise özellikle yağmurlu havalarda kullanılabilecek oldukça hoş bir monttur. Önden açılan metal fermuar kullanılmıştır ayrıca ürünün yan kısımlarında metal fermuar detaylı cepleri mevcuttur.

Enric Kapüşonlu Şişme Mont

Enric kapüşonlu şişme mont kış aylarında sıcacık tutacak kaz tüyü efekti verilmiş elyaf kullanılarak üretilmiştir. Yüzde yüz koyun derisinden üretilen mont önden fermuarlı olarak tasarlanmıştır. Hakim yaka olarak üretilen bu modelde kapüşon takılıp çıkarılabilen özelliktedir. Kapitone kumaş uygulanmıştır ve bu sayede son derece sağlamdır. Yanlardan cepli özelliktedir ve metal fermuarlar kullanılmıştır. Elyaf dolguludur, tamamen koyun derisinden üretilmiştir ve astar işçiliği üst kalitedir.

Montay Erkek Deri Trençkot

Kruvaze yaka detaylı Montay erkek deri trençkot, uzun deri mont terci edenler için iyi bir tercih olacaktır. Uzun kesimi ve klasik bir model olarak çok şık bir üründür. Üründe fermuar kullanılmayıp sadece düğme ile kapanma özelliği vardır. Rahat kalıp kullanılmıştır ve günlük kullanım için uygundur. Arkasında yırtmaç detayı, bel kısmında da kuşak detayı vardır.

Nestor Erkek Deri Bleezer Ceket

Tamamen koyun derisinden üretilmiş olan Nestor erkek deri bleezer ceket önden düğmeli ve yakalı bir modeldir. Alt yanlarda iki adet cep bulunur. üst tarafta ise bir adt cep bulunur. Tek tarafı bedene oturan fit modeldir. Astarı polyester ve pamuktan üretilmiştir ve son derece kaliteli bir işçiliği vardır.

Diodoro Erkek Kürk Kaban

Diodor erkek kürk kaban kış boyunca sıcacık tutacak hem şık hem kaliteli bir üründür. Yakalı, önden düğmeli ve içi kürk işlemelidir. Hafif bir üründür. Kürk kullanıldığı için astar kullanılmamıştır. Tamamı koyun derisinden üretilmiştir.

Bertholdo Erkek Deri Mont

Bertholdo erkek deri mont omuzlarında apolet ve military detayı ile oldukça hoş bir modeldir. Spor bir şıklık katan mont tamamen koyun derisinden üretilmiştir. Çıkarılabilir kürk yaka detayı kullanılmıştır. Yan taraflarda üstten iki cebi ve göğüs bölgesinde de tek cebi bulunur.

Deri ceket ve montun bir numaralı adresi Desa ile en şık ve birbirinden kaliteli gerçek deri ürünlere ulaşabilirsiniz. www.desa.com.tr üzerinden tüm deri ceketleri inceleyebilir, bir tıkla sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2021 Yeni Gezi · · yenigezi