Adana Gezmek İçin Güzel Bir Yer Mi ?

Türkiye’nin en güzel yerlerinden bir tanesi olarak görülen Adana, gezmek için de son derece idealdir. Özellikle de çok yeşil alanlara sahip olması ve aynı zamanda parklarının da geniş bir yer tutması; Adana’yı cazip kılan faktörlerden yalnızca birkaç tanesidir. Her ne kadar filmlerde oldukça deli dolu insanlar oldukları fark edilse bile; yine de Adana insanın samimi ve doğal tavırları, sizleri mutlaka etkileyecektir. Yaz aylarında ciddi bir sıcaklığın oluşması ile birlikte, nem oranı insanları yüksek oranda bunaltmaya devam eder. Ancak sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinde oldukça serin ve gezilebilecek mekanlardan bir tanesi olduğunu söylemek mümkündür. Merkez Park ve sevgi adası gibi eşsiz güzelliklere de sahip olduğunu söylemeden geçmemek gerekir.

Çukur Üniversitesi gibi muhteşem bir yapıya sahip olan Adana; buradaki yeşil ve mavinin eşsiz birleşimiyle adeta kendisini cennetten bir köşe gibi göstermeyi başarır. Adana için yaklaşık olarak en az 4 gün ile 2 haftalık bir gezi planı hazırlamanız uygun olarak görülür.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2018 Yeni Gezi · · yenigezi