Ekim Aylarında Oteller Daha Mı Ucuz Oluyor ?

Artık yaz mevsiminin bitmesiyle birlikte Ekim ayına girdiğimiz şu günlerde, otellerin eskiye oranla % 40 oranlarında çok daha fazla ucuz olduğunu söylemek mümkündür. Böyle bir fırsatın ortaya çıkması ile birlikte tatilciler için henüz çok geç olmadığını söylemek de mümkündür. Eğer henüz tatilinizi yapmadıysanız ve çok güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız, yapmanız gereken bir an önce herhangi bir tur veya buna benzer kuruluş aracılığıyla otel rezervasyonu yapmak olmalıdır. Ekim aylarında otellerin bu kadar uygun olmasıyla birlikte aynı zamanda havaların da sıcak olması; denize girmenizde hiçbir sakınca yaratmıyor. Tatil yapmadan önce yaklaşık olarak 1 haftalık hava durumuna bakarsanız, bu sizi bir miktar daha avantajlı konuma getirecektir.

Özellikle de Antalya’nın kıyı bölgelerindeki oteller Ekim aylarında bile bir miktar sıcaklığı sahiptir. Ege bölgelerinde her ne kadar havalar soğumuş olsa bile, yine de Antalya ve Akdeniz Bölgesi tercihiniz olabilir. Fiyat performans karşılaştırması yaparak sizler için en uygun oteli seçebilirsiniz.

 

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2018 Yeni Gezi · · yenigezi