Amasra: Karadeniz’in İncisi!

Amasra Karadeniz’de sıklıkla ihmal edilen fakat görülmesi gereken yerler arasında başı çeken alanlar arasında bulunmaktadır. En kısa süre içerisinde Karadeniz’e yolunuz düşerse bu minik küçük ilçeye de uğramalısınız. Fatih Sultan Mehmet tarafından fethedilen bu kadim toprakların sizi sorunsuz ve oldukça büyüleyici manzarası ile kucaklamasına izin vermelisiniz.

Bartın’ın güzel bir ilçesi olan Amasra Karadeniz mutfağından hoşlanan kişileri de tam manası ile tatmin edecek bir duruş sergilemektedir. Siz de keyifli bir tatil için en doğru yerdesiniz.

Muhteşem Manzara Dikkat Çekiyor!

Sahil şeridinde yer alan pansiyonlarda uygun fiyatlı bir alan bularak kalacak yer sorununu da halledebilirsiniz. Birçok kişi burada evini pansiyona çevirmiş ve gelen kişilere sorunsuz bir biçimde kalacak yer sağlamaktadır.

Çarşının güzel atmosferinde alışverişinizi yaptıktan sonra Amasra Kalesi’ni ziyaret edebilirsiniz. En kısa sürede bu güzel atmosferin tadını çıkarabilir ve sürecin verimliliğini hissedebilirsiniz. Merkezde yer alan Amasra Müzesi’nde de görülmeye değer birçok eser bulunmaktadır. Müze Kart ile bu alanı da ücretsiz bir biçimde ziyaret etme fırsatını elde edebilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2019 Yeni Gezi · · yenigezi