Auckland Gezilecek Yerler

Auckland

auckland gezilecek yerler, Queenstown’u tanıttıktan sonra sıra Auckland’e geldi. Bu şehir tamamen bir adadan oluşmaktadır ve ülkenin en gelişmiş, en modern ve en teknolojik şehri olduğunu söyleyebiliriz. Haftalar geçirebileceğiniz Auckland’i tanıtmaya hemen başlayalım. Auckland Gezilecek Yerler adına ilk olarak Tiritiri Matangi Adası’nı öneriyoruz. Mükemmel doğasıyla ve muhteşem deniziyle ilk gördüğünüzde büyüleneceğiniz bu alana özel rehberler ve gezi programlarıyla gidilebiliyor. Bir tam gününüzü burayı gezmekle geçirebilirsiniz. Buranın yanı sıra Hauraki Gulf Adası da bir başka gitmeniz, görmeniz gereken yer. Buranın havası genelde sisli ve pusludur; bu da manzaraya çok daha değişik bir hava katıyor diğer Yeni Zelanda adalarına oranla.

Auckland Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki bölgeyle sınırlı değil. Waitakere Ranges dünyanın en güzel yağmur ormanlarından biri olarak gösteriliyor ve mükemmellik sertifikasına sahip, siz de gezmelisiniz. Escape Masters ve Cornwall Park da yine Auckland’e gittiğinizde uğrayacağınız mekanlar listesidne yer almalı. Auckland Gece Hayatı, Yeni Zelanda’da bulabileceğiniz en renkli gece hayatıdır.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi