Wellington Gezilecek Yerler

Wellington

wellington gezilecek yerler, Yeni Zelanda turumuzun artık son demlerine yaklaşıyoruz. Son bir şehir daha tanıtıp artık başka ülkeye geçiş yapacağız. Son şehir olarak da daha önce açıkladığımız gibi Wellington’ı seçtik. Wellington Gezilecek Yerler adına ilk olarak World of Wearable Art’ı öneriyoruz. Mükemmellik Sertifikasına sahip olan bu müzemsi mekandaki eserlere hayran kalacaksınız. Buranın yanı sıra Yeni Zelanda Müzesi de yine mutlaka Wellington’a gittiğinizde gezmeniz gereken şehirler arasında yer alıyor. Girişin ücretsiz olduğu bu müzede sanada, tarihe ve doğaya ait birçok eser bulabilirsiniz.

Wellington Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki mekanla sınırlı değil. Mount Victoria mutlaka çıkılması gereken bir tepe; buradaki şehir manzarası oldukça güzeldir ve doğasının da muhteşem olduğunu söyleyebiliriz. Wellington Şehir ve Deniz Müzesi yine gezmeniz gereken yerler arasında yer alırken son olarak listemize bir de Old St. Paul Katedralini ekleyelim. Wellington Gece Hayatı Yeni Zelanda’nın diğer şehirlerine oranla daha renkli, eğlenceli ve uzun sürer; gece hayatını da tadın.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi