Nepal Gezilecek Yerler

nepal

nepal gezilecek yerler, Avrupa, Okyanusya, Afrika, Kuzey Amerika ve Güney Amerika rehberlerimizi geride bıraktıktan sonra geriye sadece tek kıt’a kalıyor: Asya. Asya’daki ülkeler için de detaylı rehberlerimizi bitirdikten sonra nasıl bir içerik sunacağız bilmiyoruz ama ilk olarak görevimiz bu ülkeleri sizlere aktarmak. Bu yazımızda Nepal’i tanıtacağız; benim kişisel sebeplerden dolayı sevmediğim bir ülkedir… Nepal Gezilecek Yerler adına ilk olarak Katmandu’yu öneriyoruz sizlere. Oldukça güzel bir doğaya ve tarihi mekanlara sahip olan bu şehrin yanı sıra Pokhara’ya da mutlaka gezmelisiniz. Bu iki şehrin mistik havası sizleri fazlasıyla etkileyecektir.

Nepal Turistik Yerleri sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki şehirle sınırlı değil tabi ki, üç şehir daha var. Patan, diğer adıyla Latitpur yine gezilmesi gereken bir şehir olarak dikkat çekerken Bhaktapur da ünlü tapınaklarını ziyaret etmeniz için gittiğiniz bir yer olmalı. Son olarak listemize Sauraha’yı da ekleyerek önerilerimize son verelim. Nepal Gece Hayatı tahmin edebileceğinizden daha renkli ve eğlencelidir; ancak bu mekanları bulmanın zor olduğunu da belirtelim.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi