Christchurch Gezilecek Yerler

Christchurch

christchurch gezilecek yerler, Yeni Zelanda’yı tanıtmaya devam ediyoruz. Doğa harikası olarak tanıdığımız ülkenin aynı zamanda sayısız eğlence mekanına sahip olduğunu vermiş olduğumuz yazılardan sizler de fark etmişsinizdir. Şimdi sırada Christchurch var. Christchurch Gezilecek Yerler adına ilk olarak sizlere Banks Peninsula’yı öneriyoruz. Adından da anlaşıldığı gibi burası bir yarımadadır ve oldukça güzel, büyüleyici bir doğaya sahiptir; burada uzun saatler boyunca gezebilirsiniz. Christchurch Botanik Bahçeleri de gezilmesi gereken yerler arasında yer alıyor. Daha önce görmediğiniz birçok bitki türünü burada göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Christchurch Gezilecek Yerler tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki mekan ile sınırlı değil. Hagley Park şehrin merkezlerinden biri olarak görülür ve gün içinde binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapar; o şehre gidince buraya uğramadan geri dönmeyin. Quake City şehirde alışveriş yapmak için en elverişli mekandır, ayrıca restoranlarıyla da ünlüdür. Son olarak listemize TranzAlpine Train’i de katalım. Manzaralı bir tren yolculuğu yaparak gününüzü gün edebilirsiniz. Chirstchurch Gece Hayatı orta seviyede kaliteli ve eğlencelidir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi