Queenstown Gezilecek Yerler

Queenstown

queenstown gezilecek yerler, Yeni Zelanda turumuzu artık detaylı bir şekilde başlatıyoruz. İlk tanıtacağımız şehir olarak Queenstown’u seçtik; zaten ilk genel yazıda da Queenstown’un ülkenin en önemli şehirlerinden biri olduğunu belirtmiştik. Queenstwon Gezilecek Yerler adına ilk olarak Fear Factory Queenstown’u öneriyoruz sizlere. Gece yapılacak en iyi şey burada saatlerce eğlenmektir; gündüz uğramanın pek de eğlenceli olmadığının altını çizelim. Buranın yanı sıra Ben Lomond Walkway’e de mutlaka çıkmalısınız. Burada tüm gün boyunca yürüyebilir, Yeni Zelanda’nın dillere destan o doğasının içinde kendinizi kaybolmuş olarak bulabilirsiniz.

Queenstown Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki mekanla sınırlı değil. Darkride NZ şehrin en büyük eğlence alanlarından bir tanesi, çok fazla büyük olmasa da uğramanızı öneriyoruz. Queenstown Hill bilgisayar duvar fotoğraflarında gördüğünüz çoğu manzaraya ev sahipliği yapmıştır, buraya da ulaşım kolay olduğu için gitmenizi öneriyoruz. Son olarak listemize Xtreme Indoor Reball’u da ekleyelim. Queenstown Gece Hayatı oldukça renkli ve eğlencelidir, gece geç saatlere kadar devam eder.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi