Yeni Zelanda Gezilecek Yerler

yeni_zelanda

yeni zelanda gezilecek yerler, Avrupa, Afrika, Amerika’nın neredeyse tüm ülkelerini aktardıktan sonra sıra ta Okyanusya’ya kadar geldi. Avustralya’yı daha önce tanıtmıştık sizlere büyük ülkeler kapsamında, şimdi ise Yeni Zelanda’yı tanıtacağız. Yeryüzündeki cennet olarak tanımlanan bu ülkenin doğası gerçekten de inanılması güç bir güzelliktedir. Yeni Zelanda Gezilecek Yerler adına sizlere ilk olarak Auckland Central’i önereceğiz. Buranın gezilecek yerleri sadece doğayla sınırlı değil, teknolojik yapılar da oldukça fazladır. Buranın yanı sıra Queenstown’u da mutlaka gezmelisiniz ki bu şehir Yeni Zelanda’nın dünya genelinde en çok tanınan bölgesidir.

Yeni Zelanda Turistik Yerleri sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki şehirle sınırlı değil tabi ki, listemize üç şehir daha ekleyeceğiz. Christchurch çok ilginç bir isme sahip, bunla birlikte gayet ilgi çekici, ilginç gezilecek yerlere de sahip. Wellington yine mutlaka oraya gittiğinizde gezmeniz gereken yerler arasında yer alırken listemize son olarak Rotorua’yı da ekleyebiliriz. Yeni Zelanda Gece Hayatı fazlasıyla renkli, eğlenceli ve uzundur. Gittiğinize değecek bir ülke olduğunun da altını çizelim.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi