Mozambik Gezilecek Yerler

mozambik

mozambik gezilecek yerler, Afrika turumuz tam gazıyla devam ederken şimdi tanıtacak ülke olarak sizlere Mozambik’i tanıtıyoruz. Bildiğiniz gibi daha önceki rehberlerimizde ilk olarka ülkede gezmeniz gereken ülkeleri verip ardından detaylı şekilde şehir rehberleri sunuyorduk; ancak Afrika ülkeleri pek de fazla gezilecek yere sahip olmadıkları için bu ülkeleri hızlı bir şekilde geçiyoruz. Mozambik Gezilecek Yerler adına sizlere ilk olarak Maputo’yu önereceğiz. Uçsuz bucaksız mükemmel sahillere sahip olan bu şehirde aynı zamanda tarihi mekanlar da diğer Afrika şehirlerine oranla daha fazla; doğasını gezebileceğiniz yerler de yine bulunuyor. Buranın yanı sıra Vilanculos da yine Mozambik’e gittiğinizde mutlaka gezmeniz gereken yerlerin başında gelmektedir.

Mozambik Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki şehirle sınırlı değil, üç tane daha önereceğiz. Ponta do Ouro’yu da gezmeyi unutmadıktan sonra Inhambane ve Tofo’yu da önererek bu listemize son vereceğiz. Mozambik Gece Hayatı Maputo içerisinde gayet eğlenceli, ancak diğer şehirler için aynı yorumu yapamayız.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi