Fildişi Sahili Gezilecek Yerler

fildisi_sahili

fildişi sahili gezilecek yerler, Afrika’nın ülkelerini hızlı şekilde tanıtarak geçmeye devam ediyoruz. Malum, bu ülkeler genelde sömürge ülkeleri oldukları için pek fazla gezilecek turistik ya da tarihi yerlere sahip değiller. Ancak Fildişi Sahili, diğer Afrika ülkelerine oranla daha güzel bir ülkedir; aynı zamanda dünya çapında daha çok tanınmış. Fildişi Sahili’ni en çok futbol milli takımından tanıdığımızı da biliyoruz; özellikle Galatasaray’da eskiden top koşturan Didier Drogba sayesinde… Fildişi Sahili Gezilecek Yerler adına sizlere ilk olarak Abidjan’ı öneriyoruz. Burada çok eğlenceli aktiviteler ve etkinlikler düzenlenmektedir; bunun yanı sıra doğası da mükemmeldir. Bir başka gezmeniz gereken şehir de kesinlikle Sassandra oluyor. Burası da yine safari turlarıyla ünlü bir şehir.

Fildişi Sahili Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda saymış olduğumuz iki şehirle sınırlı değil. Yamoussoukra yine gezilmesi gereken, tarihi mekanlar barındıran şehir olarak dikkat çekerken Assinie ve Cocody’yi de vermiş olduğumuz listeye ekleyerek sonlandıralım. Fildişi Sahili Gece Hayatı yerel mekanlarda oldukça eğlenceli ve renklidir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi