Senegal Gezilecek Yerler

senegal

senegal gezilecek yerler, Afrika’nın bu sefer batısına konuk oluyoruz. En çok Dakar şehriyle tanınmakta olan Senegal oldukça güzel bir iklime ve doğaya sahiptir. Tarihi yerlerden çok buranın da doğasından yararlanacağız. Senegal Gezilecek Yerler adına ilk olarak sizlere Dakar’ı öneriyoruz. Burası ülkenin en büyük şehridir. Hem tarihi açıdan hem de doğal açıdan gezilecek sayısız yere sahiptir ve buranın yerli kabilelerinin şehir dışında özel gösterilerinin olduğunu, göl kenarlarında ve orman içlerinde çok güzel otantik otellerin olduğunu belirtelim. Buranın yanı sıra Saint-Louis de yine Senegal’de gezilmesi gereken şehirler arasında yer alıyor. Burası Dakar’a göre biraz daha basit bir şehirdir.

Senegal Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki şehirle sınırlı değil, 3 tane yer daha önereceğiz. Mbour yine doğal yaşantısı ve geleneksel yerleri ile dikkat çekerken son olarak listemize Ngaparou ve Thies’i de ekleyerek son noktayı koyalım. Senegal Gece Hayatı Dakar’da oldukça eğlenceli olabilir, ancak diğer şehirler için pek de olumlu yorum yapamayız.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi