Kamerun Gezilecek Yerler

kamerun

kamerun gezilecek yerler, Afrika’nın farklı ülkelerine geçme vakti geldi. Bu sefer sizlere tanıtacak ülke olarak Kamerun’u seçtik. Kamerun’un küçük bir ülke olduğunu söyleyebiliriz, daha çok futbol milli takımları ile tanınıyorlar. Bu nedenden dolayı pek fazla gezilecek yere de sahip değiller, ancak güzel bir Afrika turunda mutlaka uğranması gereken ülkeler arasında olduğu da su götürmez. Kamerun Gezilecek Yerler adına sizlere ilk olarak Kribi’yi önereceğiz. Deniz kenarında olan bu şehir ülkenin en büyük şehir olarak dikkat çekerken burada fazlasıyla gezilecek yer bulabilirsiniz. Buranın yanı sıra Douala da yine uğranması gereken, yerli kabileleriyle ünlü bir şehir olarak dikkat çekiyor.

Kamerun Turistik Yerleri sadece yukarıda verdiğimiz iki şehirle sınırlı değil tabi ki. Limbe ve Yaounde’yi de gezmeyi ihmal etmeyin. Bu ülkede gezebileceğiniz şehirler arasına son olarak Bamenda’yı da ekledikten sonra listemizi tamamlayalım. Kamerun Gece Hayatı konusunda pek de şanslı bir ülke değildir, belki yerlilerin gece eğlenceleri dikkatinizi çekebilir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi