Nijerya Gezilecek Yerler

nijerya

nijerya gezilecek yerler, Afrika turuna ara verecek gibi gözükmüyoruz. Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’da yaptığımız gibi Afrika’da da tüm ülkelerin turistik yerlerini sizlere aktaracağız. Nijerya pek fazla tarihi güzellik barındıran bir ülke değil, bu yüzden onların doğal güzelliklerini görmeye misafir olacağız. Nijerya Gezilecek Yerler adına ilk olarak sizlere Lagos’u önereceğiz. Ülke ne denli yüksek fakirlik çekse de bu şehrin diğerlerine oranla refah seviyesi bakımından şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Buranın yanı sıra Kano da yine gezilmesi gereken, yerli kabilelerin oldukça fazla olduğu mekanlar arasında yer alıyor.

Nijerya Turistik Yerleri ne kadar az olsa da, hiç değilse yukarıda önermiş olduğumuz iki şehirle sınırlı değil tabi ki. Abuja ülkenin en renkli şehirlerinden biri olarak gösteriliyor, burayı da gezmenizi öneriyoruz. Son olarak listemize Benin City ve Kaduna’yı da ekleyebiliriz. Nijerya Gece Hayatı hakkında pek de olumlu yorumlar yapamayacağız, zira ülke vatandaşlarının bunun için pek de bütçe ayırabildiklerini düşünemiyoruz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi