Bangladeş Gezilecek Yerler

banglades

bangladeş gezilecek yerler, Asya’da başka bir ülkeye uzanıyoruz bu sefer, bundan önce mistik ülke Nepal’i geride bırakmıştık. Bangladeş hem siyasi hem maddi hem manevi hem de gezilecek yönler bakımından oldukça zayıf bir ülke; tatil için pek de fazla tercih edeceğinizi zannetmiyoruz. Ancak buna rağmen eğer bir gün oraya düşmek zorunda kalırsa kesinlikle gezmeden dönmeyin. Biz de bu yazımızda sizlere Bangladeş Gezilecek Yerler adına birkaç öneride bulunacak, sonra da şehirlerini detaylı olarak tanıtacağız. İlk olarak Dhaka City’yi öneriyoruz sizlere. Burası ülkenin en büyük ve en modern şehridir; en çok gezecek yeri burada bulursunuz. Buranın yanı sıra Sylhet City de doğal güzelliği ile diğer şehirlere oranla daha çok ön plana çıkan farklı bir şehirdir.

Bangladeş Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki şehirle sınırlı değil. Chittagong City yeşil gezi alanları ve dağlarıyla dikkat çekiyor ve son olarak da listemize Cox’s Bazar’ı ekleyelim. Bangladeş Gece Hayatı’nın Dhaka City’de zevkli olduğunu da söyleyebiliriz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi