Beyaz Cennet Salda

Salda’yı daha önce duymuş muydunuz? Peki Türkiye’nin Maldivleri? Evet, Türkiye’nin Maldivleri olarak adlandırılan beyaz cennet Salda, oldukça büyük bir göl olup özellikle gençler tarafından son derece tercih edilmektedir. Burdur il sınırında Yeşilova’ya bağlı olan Salda daha önce gördüğünüz gölleri size unutturacak! Masmavi suyu görünce bütün sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız!

Özellikle son dönemlerde yapılan festivallerin de etkisiyle büyük ilgi toplamış olan Salda Gölü çok fazla açılmamak şartıyla yüzmek için de oldukça uygun bir göldür. Gençler tarafından bu kadar fazla tercih edilmesinin en büyük sebebi ise kesinlikle uygun fiyatlarıdır. Uygun fiyatlarla kamp alanlarında kalabilir ve bungalov evler tutabilirsiniz.

Salda gölü bembeyaz bir ince kuma sahip olup, göl kenarında ateş başında birbirinden eğlenceli dakikalar geçireceksiniz! Çok fazla genç tatilcisi olup, yeni arkadaşlar edinmeniz ise kaçınılmaz olacaktır. Birbirinden güzel anılar biriktirebileceğiniz bu cennete ulaşım da son derece kolay olup, özellikle bahar aylarında gidip görmenizi tavsiye ederiz!

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2019 Yeni Gezi · · yenigezi