Türkiye’de Kamp Yapılacak Yerler

Türkiye’nin muazzam manzarası ve birbirinden güzel sahilleriyle yazları ya da kışları kamp yapabileceğiniz yerlere şaşıracaksınız. Kamp konusunda genellikle dünyadan insanların ziyaret ettiği, Fethiye ve Karagöl gibi yerlerin tadına doyamayabilirsiniz. Doğanın içinde, muhteşem bir manzara ve kamp ateşiyle kendinizi alamayacağınız birbirinden güzel kamp yerlerini siz de keşfedin.

Kamp Ateşinde Güzel Bir Tatil

Orman kampı yapmak isteyenler için Akyaka Orman kampı güzel bir seçim olabilir. Muğla’da bulunan bu yer doğası, temiz havası ve karşınıza çıkacak güzel bitki örtüsüyle, kapçıları bekliyor. Aynı zamanda Fethiye’de kabak koyu ile yazları serin akşamlar geçirebilir, kelebekler vadisini ziyaret ederek, dünyanın en güzel manzarasına şahit olabilirsiniz.

Antalya taraflarında kamp yapmak isteyenler için Olympos’da muhteşem bir manzara sizi bekliyor olacak. Ayrıca Nevşehir taraflarında Kapadokya’ya karşı çadırınızı kurabilir isterseniz kulübe tarzı otellerde de kalabilirsiniz. Kamp yapmak için birçok seçeneğin bulunduğu Ege ve Akdeniz bölgesi, unutamayacağınız güzel bir tatil geçirmenizi sağlayabilir. Kamp ateşinde güzel bir tatil geçirmek siz de listenize önerilerimizi ekleyebilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2019 Yeni Gezi · · yenigezi