Druskininkai Gezilecek Yerler

Druskininkai

Druskininkai Gezilecek Yerler, Litvanya’nın her köşesini güzel rehberlerle sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu sefer rehberini sunuyor olduğumuz şehir olarak Druskininkai’yi seçtik. Burası ülkenin küçük bir şehridir, ancak mükemmel bir doğaya ve sakinlipe sahip olduğunu mutlaka belirtmemiz gerekiyor. Şimdi hiç zaman kaybetmeden tur rehberine başlayalım. İlk olarak Antanas Cesnulis Sculpture Park’a gitmenizi öneriyoruz. İlginizi çekecek birçok mitolojik yapıt bulacaksınız burada, ve ormanı ile arasından akan dere de çok güzeldir. Bunun yanı sıra Druskininkai Aqua Park da yine mutlaka gezilmesi gereken yerler arasında yer alıyor.

Druskinankai Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz bölgelerle sınırlı değil. Stalin World, diğer adıyla Grutas Park da mükemmellik sertifikasına sahip olan bir bölgedir ve şehrin en çok turist çeken mekanıdır. Şehire gidip burayı görmeden asla geri dönmeyin. Snoras Snow Arena’da güzel bir kayak keyfi yaşayabilir, aynı zamanda One Adventure Park’ta tırmanma yapabilirsiniz. Litvanya doğa sporlarına önem verdiği için çok güzel bir alan bulabileceğinizi biz bile garanti edebiliriz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi