Dünyanın En Güzel 5 Ülkesiyle Tanışın

Doğa manzaraları ve eşsiz mimari özellikleriyle dünyanın en güzel ülkeleri olarak seçilmiş olan bu 5 ülkede, unutamayacağınız bir geziye hazır olun. Özellikle doğanın eşsiz manzarasına kapılıp giderken, Everest’in muazzam görüntüsüne de şahit olabileceğiniz bu tur sayesinde, aileniz ve arkadaşlarınızla anılarınıza yeni bir renk katabilirsiniz.

Mutluğunuz En Güzel Manzaraları

Mutluluğun en güzel manzarası olarak ilk önce Nepal’in doğayla iç içe olan mimarisiyle tanışabilirsiniz. Dünyanın en yüksek noktası Everest tepesinin bulunduğu bu yerde, yoksul ülkeler arasına yer alan Nepal manzara konusunda epeyi zengin ülkelerden biri. Daha sonra Avustralya Sidney’de Tanzanya adasındaki doğa manzarası ve muhteşem hayvanların yaşam alanlarıyla karşılaşabilirsiniz. Doğayı ve hayvanları sevenler için gezi listesine eklemeniz gereken bir diğer ülke ise Filipinler, denizin ve ormanın bir araya geldiği bu yer UNESCO tarafından seçilmiş ülkelerden biri. Aynı zamanda Norveç’in kuzeyinde yer alan paha biçilemez manzaraları, kuzey ışıklarını da görebilirsiniz. Son olarak Brezilya’da denizin ve insan mimarisinin bir araya geldiği Rio hiç de kötü bir gezi sayılmaz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2019 Yeni Gezi · · yenigezi