En Güzel Dünya Karnavalları

Dünyayı keşfetmek için valizini sırtlanan gezicilerin gidebileceği birbirinden güzel festivaller ve karnavallar dünyanın neresinde ve ne zaman düzenleniyor. Hayatınızı renklendirecek, unutulmayacak anıların yer alacağı bu güzel karnavalların hikayelerini de gittiğinizde öğrenebilirsiniz. Yaşam ve heyecan dolu bu anları yaşayabileceğiniz birden çok festival programı her yıl, kendi ülkelerinde yapılıyor.

Dans, Müzik Ve Geleneksel

Ülkelerin geleneklerine ve dini inançlarına göre yapılan festival ve karnavallar, her yıl aynı zamanlarda yapılan önemli bayramlar şeklinde geçebiliyor. En bilindik festivallerden biri olan Rio festivaline katılmanız için Brezilya’ya gitmeniz gerekecek. 1 ile 6 mart arasında düzenlenen bu festival hafızanızda derin bir etki bırakabilir. Daha sonra dans ve renk denildiğinde akıllara gelen Holi festivali, bu festival için Hindistan’da kendinizi bulabilirsiniz. Üzerinize atılacak renk balonlarıyla renklerin içinde dans edeceksiniz. Delhi’de yer alan festival 20 ile 21 mart arasında olabiliyor. İtalya’da maskeli bir festival. Venedik’te 16 şubat ile 5 mart arasında geleneksel maske festivaline katılabilirsiniz. Dans, müzik ve tiyatronun dolu dolu olduğu İtalya sizi şaşırtabilir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2019 Yeni Gezi · · yenigezi