Ekonomik Ve Popüler Tatil Rotaları!

Yaz aylarında bütçenizi düşünürken aynı zamanda keyifli bir tatil yapmak istiyorsanız eğer tercih edebileceğiniz rotaların sayısı oldukça fazladır. Çeşme, Alaçatı, Bodrum gibi farklı seçenekler dışında son derece ekonomik fiyatlara zaman geçirebileceğiniz mekanlar artmaya başlamıştır.

Ekonomik ve sakin Ayvalık: Ege’de yer alan Ayvalık hem sakin hem de düşük bütçeli tatil yapmak isteyenler açısından en doğru seçeneklerden biridir. Özellikle Cunda Adası içerisinde yer alan birbirinden farklı butik otellerde zamanınızı en güzel şekilde geçirebilirsiniz. Pateriça ve Sarımsaklı plajları ise denizin ve güneşin tadını çıkarmak isteyenler açısından doğru seçenekler arasındadır.

Yeni popüler hale gelen Kaş: Son dönemde çok fazla tercih edilmeye başlayan Kaş, hem ekonomik hem de huzurlu tatil rotaları arasındadır. Akdeniz ve Ege’nin kesiştiği son derece önemli bir noktada olan merkezde konaklama seçenekleri fazladır. Otel sevmiyorsanız eğer muhteşem manzaraya sahip birbirinden farklı evleri kiralayabilirsiniz. Doğa ve deniz ile iç içe unutulmaz ve keyifli bir tatil yapmak isteyenlere hitap eder!

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2019 Yeni Gezi · · yenigezi