Olmazsa Olmaz Tatil Rotası Alaçatı!

İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı en popüler mahallelerden bir tanesi Alaçatı olarak karşımıza çıkar. Yaz aylarında en çok talep gören tatil rotalarından bir tanesidir. Rum köylerini andıran evleri, cıvıl cıvıl sokakları ve dikkat çekici mekanları sayesinde her zaman talep görür.

Haziran ve eylül ayları mutlaka ziyaret edilmesi gereken dönemler arasında gösterilir. Her ne kadar farklı tatil beldelerine göre biraz pahalı olsa da sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Deniz ve kumun tadını çıkarırken aynı zamanda belirtilen bölgede rüzgar sörfü yapma şansınız da vardır. Eğlenceli ve hızlı bir tatil geçirmek isteyenler açısından en doğru tercihlerden biridir.

İstanbul ile arasında yaklaşık olarak 579 km olan Alaçatı’ da benzerlerinden farklı olan butik otel seçenekleri de çok fazla dikkat çeker. Birbirinden farklı ve değişik konseptlere sahip olan konaklama merkezlerinde zamanınızı en iyi şekilde geçirebilirsiniz. Çeşme ve İzmir’e de son derece yakın olan bölge ünlülerinde tercih ettikleri noktalardan biridir. Zamanınızı en güzel ve keyifli şekilde geçirme şansınız oluşur.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2019 Yeni Gezi · · yenigezi