Fas Turistik Yerleri

fas

fas turistik yerleri, Dünyanın her yerini anlattıktan sonra Afrika turumuza devam ediyoruz. Bu sefer tanıtacağımız yer olarak kıt’anın kuzey batısında yer alan Fas’ı seçtik. Oldukça güzel bir doğaya sahip olan ülkenin sahillerinin ünlü olduğunu belirtelim. Fas Gezilecek Yerler adına sizlere ilk olarak Marakeş’i öneriyoruz; burası ülkenin en büyük şehridir ve günleri bir kenara bırakın, haftalarca bile zaman geçirebilirsiniz gezerek. Buranın yanı sıra Fes de yine ülkenin en önemli turistik şehirlerinden biri olarak dikkat. Özellikle ülkenin geleneklerine göre alışveriş yapmak istiyorsanız buraya mutlaka uğramalısınız.

Fas Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki şehirle sınırlı değil, daha çok gizli bölgeleri bulunuyor. Kazablanka isim olarak belki tanıdık gelebilir ama oradaki mekanların çok farklı olduklarını belirtmemiz gerekiyor, bunu da gezi listeniz arasına ekleyin. Son olarak listemize Merzouga ve Agadir’i de ekleyerek gezimizi sonlandırabiliriz, buralar yaz tatili için oldukça uygun ve sıcaktır. Fas Gece Hayatı geleneksel yerlerle doluyken kulüp tarzı yerleri Merzouga ve Agadir’de bulabilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi