Ganja Gezilecek Yerler

M3361S-3033

ganja gezilecek yerler, Azerbaycan’ın her yerini tanıttık, artık son şehre de adımımızı atıyoruz. Bu sefer yine Azerbaycan’ın en büyük şehirlerinden birini tanıtacağız. Ancak gelelim görelim ki Azerbaycan’ın bu en büyük üçüncü şehri bizim ülkemizdeki en küçük şehir kadar bile yok. Biz yine de sizlere tanıtacağız. Bir kasabadan daha büyük olmayan Ganja Gezilecek Yerler bakımından pek de zengin değil, sizlere en fazla üç tane yer önerebiliriz. İlk olarak şehir merkezini gezin; her şehirde yaptığımız gibi. Bunun yanı sıra Javad Khan’ı da mutlaka bir kere görün ve içini gezin. İlla ki ilginizi çekecek bir şeyler göreceksiniz.

Ganja Turistik Yerleri sadece şehir merkezi ve Javad Khan ile sınırlı değil, son bir yer daha ekleyeceğiz önerilerimiz arasına. Orası da Nizami Ganjavi Mausoleum olacak. Buradaki heykeller insanı uzun uzun düşündürüyor, ve çok iyi bir sanat eseri. Ganja Gece Hayatı konusuna geldiğimizde yine olumlu yorum alamayacaksınız bizden. Buranın gece hayatı yok denecek kadar azdır; hatta marketlerde içki bulursanız dua edebilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi