Hafta Sonu Fırsatlarını Değerlendirin

Resmi tatillerin olması kısa süreli kaçamakların yapılması anlamını taşıyor artık. Yoğun iş temposu ve büyük şehirlerde yaşanılan trafik sıkıntıları gibi sorunlardan kaçmak dinlenmek için en ufak fırsatlar değerlendirilir oldu. Özellikle yurt dışı tatilleri son dönemlerin en vazgeçilmez kısa süreli tatilleri haline geldi.

Nereye Gitsek?

3-4 günlük fırsat yakaladıysanız eğer gidebileceğiniz en yakın yerlerden bir Yunanistan. Ege’ye kıyısı olan Yunanistan’a gitmek için cipli ehliyetiniz varsa arabayı tercih edebilirisiniz. Yeşil sigorta yaptırarak tatile başlayabilirsiniz. Resmi tatil günlerinde yola erken çıkmaya bakın. Böylelikle sınırda çok beklememiş olursunuz.

Arabanızla gidebileceğiniz bir diğer yer Batum. Üstelik Yunanistan’da olduğu gibi yeşil sigortaya da ihtiyaç yok. Üstelik pasaportta gerekmiyor. Yanınıza ruhsatınızı almanız ve tüm yolcuların kimliklerinin olması yeterli.

Kıbrıs’a gitmeye ne dersiniz. Akdeniz havası solumak ve farklı bir ortamda tatil yapmak için en ideal yerlerden biri. Kıbrıs’ın gece hayatının yanı sıra casino tutkusu olanların keyifle zaman geçirebileceği kaliteli mekânlarda bulunuyor.

Sizin de birkaç günlük kaçamak yapma şansınız varsa bu yerleri değerlendirebilirsiniz. Sadece hafta sonu için bile değerlendirmeye değer.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2018 Yeni Gezi · · yenigezi