Hafta Sonunu Sapanca Turuyla Eğlenceli Geçirme İmkanı

Sapanca ölmeden önce kesinlikle görülmesi gereken yerlerin başında geliyor. Ülkemizdeki bu güzide bölge birçok gezginleri konuk ediyor. Tatil şirketleri de turlar kapsamında insanlara Sapanca’nın yeşiline ve mavisine götürüyor.

Yeşilin farklı tonlarını bulabileceğiniz Sapanca’da aynı zamanda birbirinden farklı birçok çiçek türü de var. Üstelik bu bölgenin tarihi bir ambiyansının olması da geziyi güzel kılan sebeplerden birisidir.

Hafta Sonu İçin İdeal Bir Gezi Turu

Hafta sonunda ailenizi ya da arkadaşlarınızı alarak güzel bir Sapanca turu yapabilirsiniz. Özellikle bahar ve yaz aylarında sabahın erken saatlerinde Sapanca’ya giderek buradaki çiçek kokularını koklayabilirsiniz. Üstelik 16 kilometre uzunluğundaki Sapanca Gölünün karşısında da çok güzel kahvaltı yapabileceğiniz yerler mevcuttur.

Sapanca Aktivite Açısından Zengin

Sapanca sadece gezmek için değil aynı zamanda aktivite yapmak için de çok önemli bir yerdir. Paintball oynamanız için ideal bir ortamı vardır. Buna ek olarak el sanatlarının yapıldığı birçok mekan da bulunuyor. Sapanca Gölünde de çeşitli su aktiviteleri bulunuyor.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2018 Yeni Gezi · · yenigezi