Türkiye’de Kışın Gidilecek Yerler

Yazları olduğu gibi kışları da muhteşem olan Türkiye, termal kaynakları ve kar sevenler için muazzam kış manzaralarıyla sizi bekliyor. Hem soğuk hem de sıcak su kaynaklarını bir arada bulabileceğiniz, bu unutulmaz şehirler ve mekanlarla ailenizle ya da arkadaşlarınızla güzel dakikalar geçirebilirsiniz. Termal oteller, şifalı sular sizi bekliyor.

Şifalı Su Kaynakları

Hafta sonlarınızı ya da yılbaşınızı geçirebileceğiniz birbirinden şifalı sularla dolu şehirleri keşfetmeye hazır olun. Termal otellerin bolca bulunduğu Yalova ilk duraklarınızdan biri olabilir. Şifalı sularla, eklemlerinizin esnemesini ve ağrılarınızın azalmasına yardımcı olacak bu kaynaklardan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda Ağva’da bulunan muhteşem kahvaltı fırsatları ve sıcak su havuzlarıyla kendinize güzel bir tatil planı oluşturabilir, sevdiklerinizle sıcak bir tatilinin keyfini sürebilirsiniz. Maşukiye Kartepe, doğal güzelliklerle dolu bu alanda, orman içinde hem kışın tadını çıkartabileceğiniz gibi muhteşem balık restoranlarıyla da alabalık lezzetiyle tanışabilirsiniz. Hem kışın soğuğunu hem de termal suların sıcak ve samimi şifasını alabileceğiniz güzel bir kış tatili için otel seçenekleri bol olan yerleri listeledik.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2019 Yeni Gezi · · yenigezi