Venezuela’da Gezilebilecek Yerler

Dünyanın en güzel plajlarından birkaç tanesine sahip olan Venezuela, ülkeye seyahat amacıyla gitmek isteyen herkese uygun imkanlar sunuyor. Venezuela’da gezilebilecek yerler ile ilgili analizlerin büyük bir bölümünde doğal parklara ve tarihi mekanlara rastlanabiliyor. Yüzlerce yıl boyunca aktif durumda kalan ve turizmin en önemli noktalarından bir tanesi olan kiliseler, Güney Amerika’da etkinliğini sürdürüyor. Her yeni yapılan kilisede eskilerinden daha gösterişli sonuçlar alınmak isteniyor. İspanyolca dilinin yaygın olarak kullanıldığı ve 30 milyon nüfusu bulunduğu açıklanan Venezuela Katedral bölgelerinde rezidans tarzı yapılar dikkat çekiyor. Barok mimarının çok yoğun bir şekilde görülmemesi, katedrallerin farklı bir şekilde oluşmasına neden olabiliyor.

Venezuela’da Gezilebilecek Yerler

Venezuela Seyahatinde Hangi Mekanlara Gidilebilir?

Dünya genelinde en sıradışı katedral mimarilerinden bir tanesine sahip olan Venezuela genelinde plajların önemi de yadsınamayacak derecede büyüktür. Playa El Agua Venezuela, Mochima National Park, Medanos de Coro National Park gibi doğal mekanlarda gezilebilir. Venezuela’da gezilebilecek yerler arasındaki  National Pantheon of Venezuela, Playa El Yaque, Morrocoy National Park gibi mekanlarda da rahatlıkla gezilebilir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2017 Yeni Gezi · · yenigezi